• Tel: 0 232 210 28 28
  • E-posta: info@hayaldeluxe.com
Menu

icon

Sepet

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

2005 yılında kurulan Hayal Kozmetik, sektör trendlerine yön verdiği geçmişiyle İzmir’den Türkiye’ye, Türkiye’den dünyaya açılıyor!
Estetik kaygılarınızı hayallerinizdeki ideal noktaya taşımak için var gücüyle çalışan Hayal Kozmetik, İzmir firması olarak çıktığı yolda e- ticaret üzerinden tüm Türkiye’ye ulaşarak ivme kazanıyor. Bünyesine yeni katılan Hayal Deluxe ile kuaför salonu mobilyalarında üretim dizaynına da yön vermeyi hedefleyen Hayal Kozmetik, Deluxe marka ürünleri için bir araya gelen deneyimli tasarım ekibiyle inovatif bir duruş sergiliyor.
Hayal Deluxe; Hayal Kozmetik’in de mottosu olan “zamanında ve güvenilir teslimat” anlayışı ile mutlu müşterilerden oluşan bir aile kurmayı hedefliyor.

shutterstock_1504585868
shutterstock_1103592623

Verdiği hizmetleri kalite ve estetik anlayışından ödün vermeden size ulaştıran Hayal Kozmetik şimdi de Hayal Deluxe ile kuaför salonlarında inovasyon dönemini başlatıyor.
Türkiye’nin her yerinden ulaşabildiğiniz uygun fiyatlı kaliteli ürün yelpazemize bir yenisini daha ekledik. Katalogda göreceğiniz gibi Hayal Deluxe adını verdiğimiz yeni markamız kuaför salonu mobilyalarıyla sektöre iddialı bir giriş yaptı. Tasarımın gücüne inanan inovatif ekibimiz, konforla şıklığı sizler için bir araya getirdi.
Bu katalogda gördüğünüz tüm ürünlere ve daha fazlasına www.hayaldeluxe.com’dan ulaşabilirsiniz.
Keyifli alışverişler dileriz…
Ömer Çevik Hayal Deluxe Yönetim Kurulu Başkanı

×

Merhaba

WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçmek için aşağıdaki temsilcimize tıklayın. info@hayaldeluxe.com

×